Kontakt Kvinnheringen

Postadresse: Kvinnheringen, Lonabråtet 5460 Husnes

Telefonar: Abonnement: 85 23 32 02. Laussal: 85 23 32 56

Annonser bedrift: 53 48 21 35.

Tips til redaksjonen: 53 48 21 45.

Ansvarleg redaktør/dagleg leiar: Tomas Bruvik.

Føretaksn.: 980 066 401 MVA - Bankgiro: 7058.06.55554

Publisert 08.06.2007 kl 10:27 Oppdatert 26.08.2013 kl 13:20

Tips en venn på e-post:



Namn

Tlf.

Mobil

E-post

REDAKSJONEN

53482145

redaksjon@kvinnheringen.no

Vakttelefon redaksjonen

53482131

Telefaks redaksjonen

53482155

ANNONSER bedrift

53482135

annonse@kvinnheringen.no

ANNONSER private

53482130

annonse@kvinnheringen.no

Telefaks annonser

53482155

ABONNEMENT

85233202

abonnement@kvinnheringen.no

Telefaks abonnement

Tilsette redaksjonen

Aasmund Taarn Sande

95033776

aasmund@kvinnheringen.no

Jonn Karl Sætre, journalist

99520861

jonn.karl@kvinnheringen.no

Arne Lindeflaten, journalist

99520863

arne@kvinnheringen.no

Trude Aarsand, journalist

91345033

trude@kvinnheringen.no

Mona Grønningen, journalist

99224355

mona@kvinnheringen.no

Tilsette administrasjon/marked

Haldor Herland, markedssjef

95975364

haldor@kvinnheringen.no

Vigdis Langeland, ann.kons.

41105958

vigdis@kvinnheringen.no

Karin E. Myhre, ann.k./faktura

95269278

karin@kvinnheringen.no

Merete Lillesand, ann.kons.

nettannonser

94288606

merete@kvinnheringen.no

Kristine Hellås, abonnement

53482130

95967630

kristine@kvinnheringen.no

Vidar Håland, grafisk.formgj.

91607947

vidar@kvinnheringen.no

Reidun Herland, grafisk.formgj.

95962891

reidun@kvinnheringen.no

På forsiden nå


Veronica Maggio til Festidalen

Festidalen feirar Kvinnedagen på søndag med å sleppa tre kvinnelege artistar som kjem til Kvinnherad i sommar: Veronica Maggio, Razika og Silja Sol.

Klare for Gabrielle

Laurdag kveld står Gabrielle på scena på 5460. Arrangørane melder om snart utselt konsert.

Tatt ut til juniorlandslaget

Tina Abdulla er no teke ut til juniorlandslaget i handball, som ein av 16 spelarar.

Kva teikneserie vil du ha?

Fredag er siste frist for å røysta på kva teikneserie du vil ha i Kvinnheringen!