Kontakt Kvinnheringen

Postadresse: Kvinnheringen, Lonabråtet 5460 Husnes

Telefonar: Abonnement: 85 23 32 02. Laussal: 85 23 32 56

Annonser bedrift: 53 48 21 35.

Tips til redaksjonen: 53 48 21 45.

Ansvarleg redaktør/dagleg leiar: Tomas Bruvik.

Føretaksn.: 980 066 401 MVA - Bankgiro: 7058.06.55554

Publisert 08.06.2007 kl 12:27 Oppdatert 26.08.2013 kl 13:20

Tips ein venn på e-post:



Namn

Tlf.

Mobil

E-post

REDAKSJONEN

53482145

redaksjon@kvinnheringen.no

Vakttelefon redaksjonen

53482131

Telefaks redaksjonen

53482155

ANNONSER bedrift

53482135

annonse@kvinnheringen.no

ANNONSER private

53482130

annonse@kvinnheringen.no

Telefaks annonser

53482155

ABONNEMENT

85233202

abonnement@kvinnheringen.no

Telefaks abonnement

Tilsette redaksjonen

Aasmund Taarn Sande

95033776

aasmund@kvinnheringen.no

Jonn Karl Sætre, journalist

99520861

jonn.karl@kvinnheringen.no

Arne Lindeflaten, journalist

99520863

arne@kvinnheringen.no

Trude Aarsand, journalist

91345033

trude@kvinnheringen.no

Mona Grønningen, journalist

99224355

mona@kvinnheringen.no

Tilsette administrasjon/marked

Haldor Herland, markedssjef

95975364

haldor@kvinnheringen.no

Vigdis Langeland, ann.kons.

41105958

vigdis@kvinnheringen.no

Karin E. Myhre, ann.k./faktura

95269278

karin@kvinnheringen.no

Merete Lillesand, ann.kons.

nettannonser

94288606

merete@kvinnheringen.no

Kristine Hellås, abonnement

53482130

95967630

kristine@kvinnheringen.no

Vidar Håland, grafisk.formgj.

91607947

vidar@kvinnheringen.no

Reidun Herland, grafisk.formgj.

95962891

reidun@kvinnheringen.no

På framsida no


...

Øyfolket klare for aksjon

Halsnøybuen er klare for å samla seia eit rungande nei til nedlegging av Øyatun ungdomsskule. I ettermiddag blir det fakkeltog.

...

To søkjarar til rektorstilling

Det er kome inn to søkjarar til den nyleg utlyste rektorstillinga ved Valen skule.

...

Yrkesmessa er i gang

I dag, onsdag, blir den årlege Yrkesmessa i Kvinnherad arrangert, med 37 ulike bedrifter og skular i ulike messebuer.

...

Skaala er årets entreprenør

Norsafe-sjef og eigar Geir Skaala gjekk heilt til topps i landsfinalen då Ernst & Young kåra årets vekstskapar tysdag kveld.