Gå til sidens hovedinnhold

Her er resultata frå Kvinnheradmeisterskapen

Artikkelen er over 4 år gammel

Lurte du på korleis det gjekk i Kvinnheradmeisterskapen i Terrengløp i går, her er resultata:

Senior kvinner (2700m)

Kari Bråtun (Uskedal IL)......... 10.41  (1.plass klasse K21-22 år)

Trude Sundsteigen (IL Trio)..... 11.31  (1.plass klasse K40-44 år)

Karin Tungesvik (Uskedal IL)... 15.15  (1.plass klasse K55-59 år)

Menn senior (2700m)

Ronny Nordal (IL Trio)...................... 8.48  (1.plass kl. M40-44 år)

Erlend N. Jensen (Bergen løpeklubb).. 8.50  (1.plass kll. M20-24 år)

Johannes Heien (Ternen IL).............. 9.33  (1.plass kl. M25-29 år)

Morten Gravdal (Ternen IL)............. 10.06  (2.plass kl. M40-44 år)

Kenneth Blom (IL Trio)................... 10.11  (1.plass kl. M50-54 år)

Terje Røssland Nes (IL Trio)............ 10.32  (1.plass kl. M45-49 år)

Harald Saghaug (Ternen IL)............ 10.33  (2.plass kl. M25-29 år)

Magnus Eide (Halsnøy IL)............... 10.40  (1.plass kl. M17-19 år)

Rune Guddal IL Trio)...................... 11.19  (3.plass kl. M40-44 år)

Åsmund Mehl (Rosendal TL)............ 12.02  (1.plass kl. M55-59 år)

Reidar Jensen (IL Trio)................... 12.03  (1.plass kl. 60-64 år)

Årstein Eik (IL Trio)........................ 13.13  (1.plass kl. 65-69 år)

Gutar 16 år (900m)

1 Omid Karimi (IL Trio) ............. 3.02

2 Abdul Ahad Momand (IL Trio).. 3.05

3 Atta Salarzai (IL Trio)............. 3.29

Gutar 15 år (900m)

1 Yaser Tarakhel (IL Trio)......... 3.03

Gutar 14 år (900m)

1 Jan Sarwary (IL Trio)............. 3.12

2 Ibrahim Al Ali (IL Trio)........... 3.53

Gutar 13 år (900m)

1 Jonas Solli Søllesvik (Omvikdalen IL). 3.31

2 Marius Gravdal (Ternen IL)............... 3.36

3 Torbjørn Haugland (Uskedal IL)......... 3.38

Gutar 12 år (900m)

1 Marcus Enes-Seeberg (Rosendal TL).. 3.11

2 Markus Øye Guddal (Rosendal TL)..... 3.16

3 Håkon Myklebust-Skjelnes (Rosendal TL). 3.50

4 Mohammed Chercha (IL Trio)................. 3.55

5 Gunnar Hestad (Omvikdalen IL).............. 4.06

Jenter 13 år (900m)

1 Emma Myklebust Ripel (Uskedal IL) 3.39

Jenter 12 år (900m)

1 Anna Elisabeth S. Eik (Uskedal IL).. 3.39

Jenter 11 år (650m)

1 Ingeborg Eikemo Ersland (Ternen IL).... 2.53

2 Siri Aasgard (Herøysund IL)................. 3.10

3 Amandal Støle (Herøysund IL).............. 3.19

Gutar 11 år (650m)

1 Isak Solli Søllesvik (Omvikdalen IL)........... 2.55

2 Adrian Varanes Haugland (Omvikdalen IL).. 3.04

3 Emil Varanes Haugland (Omvikdalen IL)..... 3.06

4 Andreas Eikemo Ersland (Ternen IL)........... 3.12

5 Gunnar Eikemo Steine (IL Trio).................. 3.18

6 Simen Gjuvsland Riise (Omvikdalen IL)....... 3.22

7 Sander Ersland Høyland (Omvikdalen IL)..... 3.40

Jenter 10 år (650m)

Anna Sundsteigen Nes (IL Trio, 3.26), Andrea Ingvaldsen Høydal (IL Trio, 3.16), Emma-Marie Thorkildsen (IL Trio, 3.30), Bettina Øye Guddal (Rosendal TL, 2.49), Emilie Enes-Seeberg (Rosendal TL, 3.05), Dagny Kroka Raudstein (Uskedal IL 3.31), Joa Saghaug Kroka (Uskedal IL, 3.51), Maria Eikemo Ersland (Ternen IL, 3.00), Alice Gjøri Ersland Hellås (Ternen IL, 3.49).

Gutar 10 år (650m)

Sondre Saghaug Kjerpeseth (Uskedal IL, 3.14), Amund Hella Berge-Soldal (Uskedal, 2.41), Petter Myklebust (Uskedal IL, 2.49), Eirik Soma Ersland (Ternen IL, 2.50), Sondre Soma Ersland (Ternen IL, 2.45), Håkon Sundsteigen Nes (IL Trio, 3.15), Jonathan Røyrvik Nordal (IL Trio, brøt).

Gutar 9 år (350m)

Terje Eikemo Steine (IL Trio, 1.46), Åsmund Eikemo Steine (IL Trio, 1.46), Sivert Gjuvsland Riise (Omvikdalen IL, 1.33), William Samland Eik (Uskedal IL, 1.43), Håvard Gravdal (Ternen IL, 1.33).

Jenter 9 år (350m)

Linnea Myklebust Ripel (Uskedal IL, 1.31, Signe Hestad (Omvikdalen IL, 1.35), Ingeborg Myklebust Skjelnes (Rosendal TL, 1.48), Emilie Andersen Prestøy (IL Trio, 2.04).

Jenter 8 år (350m)

Sanne Ekeland (IL Trio, 2.01), Aleksandra Finnebotten (IL Trio, 2.09), Martine Vimme Olsen (IL Trio, 1.52), Karoline Varanes Haugland (Omvikdalen IL, 1.57), Astrid Kroka Raudstein (Uskedal IL), Astrid Ersland Hellås (Ternen IL, 1.46), Eline Bjørke-Ljostveit (Herøysund IL, 1.40).

Gutar 8 år (350m)

Harald Vaage (IL Trio, 1.58), Sander Sæverud Jensen (IL Trio, 1.59), Sander Åsen Pedersen (IL Trio, 1.29), Andreas Haugse (Uskedal IL, 1.30).

Jenter 0-7 år (350m)

Nora Tungesvik (Uskedal IL), Kristina Rolland Seglem (IL Trio), Sunniva Finnebotten (IL Trio), Hanna Bjørke-Ljostveit (Herøysund IL), Lillian Eikemo Steine (IL Trio), Maria Hestad (Omvikdalen IL), Elvira Haavik Foric (IL Trio), Celine Enes-Seeberg (Rosendal TL), Alida Hegland Kvernmo (Matre IL), Lisa Lie (IL Trio), Liv Mikkelsen (IL Trio), Malene M. Heggland (Matre IL).

Gutar 0-7 år (350m)

Heine Sæverud Jensen (IL Trio), Viljar Hella Berge-Soldal (Uskedal IL), Mattias Ray Skauge Griggs (Ternen IL), Julian Enes-Seeberg (Rosendal TL), Mathias Tungesvik (Uskedal IL), Andrei Bringedal (Herøysund IL), John Skogtun Hegland (Matre IL), Sjur Aasgard (Herøysund IL).

Kommentarer til denne saken