Fredag 14. til søndag 16. juni arrangerte symjeklubbane i Bergen tredagars stemne i AdO Arena. Fem junior-symjarar frå Il Trio si symjegruppe var med og symde om kapp i det 50 meter lange bassenget i Bergen sentrum. Utvalde øvingar vart arrangert som cup med finale. Andri Sigthorsson og Heida Sigthorsdottir kvalifiserte seg til fleire finalar.

Resultat frå stemnet:


Øvelse 50m fri, damer :

Klasse født 05: 21) Ellen Marie Vigrestad 33,30

Klasse født 06: 12) Sigri Myklebust Lekva 33,41

Klasse født 08: 4) Adalheidur Sæunn Sigthorsdottir 35,65 19) Turid Helene Vigrestad 44,78


Øvelse 50m butterfly, damer :

Klasse født 05: 15) Ellen Marie Vigrestad 39,62

Klasse født 06: 11) Sigri Myklebust Lekva 39,85

Klasse født 08: 2) Adalheidur Sæunn Sigthorsdottir 39,74 16) Turid Helene Vigrestad 57,25


Øvelse 50m butterfly, herrer :

Klasse født 06: 4) Andri Thorir Sigthorsson 35,07


Øvelse 100m bryst, damer :

Klasse født 06: 14) Sigri Myklebust Lekva 1.57,72

Klasse født 08: 1) Adalheidur Sæunn Sigthorsdottir 1.36,99 5) Turid Helene Vigrestad 2.05,14


Øvelse 100m bryst, herrer :

Klasse født 06: 10) Andri Thorir Sigthorsson 1.41,07


Øvelse 400m fri, damer:

Klasse født 05: 10) Ellen Marie Vigrestad 5.43,50


Øvelse 50m rygg, damer:

Klasse født 05: 20) Ellen Marie Vigrestad 40,74


Øvelse 200m bryst, damer :

Klasse født 05: 12) Ellen Marie Vigrestad 3.28,77

Klasse født 06: 18) Sigri Myklebust Lekva 4.11,90

Klasse født 08: 1) Adalheidur Sæunn Sigthorsdottir 3.32,39


Øvelse 200m individuell medley, damer :

Klasse født 05: 15) Ellen Marie Vigrestad 3.06,92

Klasse født 06: 21) Sigri Myklebust Lekva 3.31,92


Øvelse 200m fri, herrer :

Klasse født 06: 8) Andri Thorir Sigthorsson 2.33,04


Øvelse 50m rygg, herrer :

Klasse født 06: 7) Andri Thorir Sigthorsson 39,27


Øvelse 50m rygg, damer :

Klasse født 06: 26) Sigri Myklebust Lekva 45,22

Klasse født 08: 4) Adalheidur Sæunn Sigthorsdottir 42,04


Øvelse 100m butterfly, herrer :

Klasse født 06: 4) Andri Thorir Sigthorsson 1.20,79


Øvelse 50m bryst, damer :

Klasse født 05: 14) Ellen Marie Vigrestad 44,53

Klasse født 06: 23) Sigri Myklebust Lekva 53,02

Klasse født 08: 1) Adalheidur Sæunn Sigthorsdottir 44,16


Øvelse 50m bryst, herrer :

Klasse født 06: 13) Andri Thorir Sigthorsson 46,65


Øvelse 200m rygg, damer:

Klasse født 05: 11) Ellen Marie Vigrestad 3.05,76


Øvelse 100m fri, damer:

Klasse født 05: 21) Ellen Marie Vigrestad 1.14,55

Klasse født 06: 11) Sigri Myklebust Lekva 1.15,41

Klasse født 08: 2) Adalheidur Sæunn Sigthorsdottir 1.19,93


Øvelse 100m fri, herrer:
Klasse født 06: 6) Andri Thorir Sigthorsson 1.09,88

Finaleøvelsar

Øvelse 100m bryst, damer - Finale:
Yngre junior: 6) Adalheidur Sæunn Sigthorsdottir 1.34,53

Øvelse 50m butterfly, herrer - Finale:
Yngre junior: 7) Andri Thorir Sigthorsson 35,23

Øvelse 100m butterfly, herrer - Finale:
Yngre junior: 4) Andri Thorir Sigthorsson 1.21,03

Øvelse 50m rygg, herrer - Finale:
Yngre junior: 7) Andri Thorir Sigthorsson 37,93

Øvelse 50m bryst, damer - Finale:
Yngre junior: 9) Adalheidur Sæunn Sigthorsdottir 44,21

Øvelse 100m fri, herrer - Finale:
Yngre junior: 5) Andri Thorir Sigthorsson 1.09,23